I-DRAIN sprchové žlaby

 

 Inspirace pro design a inovace bezbariérových sprchových koutů – to je I-Drain

Rošt

INSPIRACE

I-Drain nabízí důmyslné a inovativní sprchové žlaby, které si elegantně poradí s vodou ve Vašem bezbariérovém "walk-in" sprchovém koutě bez nutnosi montáže sprchové vaničky.

VodopádI-Drain poskytuje neuvěřitelně nízkou stavební výšku 54 mm pro sprchové žlaby Linear,  a to bez podlahové krytiny. Tuto mnimální konstrukční výšku oceníte zejména při renovacích ale i při nové výstavbě.  Jedinečnost řešení I-Drainspočívá v předlepeném límci, dále v roštech, které jsou nastavitelné podle tloušťky dlaždice a rámečku, který zaručuje přesné a bezpečné umístění dlaždic proti sprchovému žlabu.

Důmyslnost řešení se ukazuje ve schopnosti přizpůsobit se dlaždicím všech velikostí a ve skutečnosti, že podlaha je spádována pouze v jednom směru. Tento sprchový žlab obsahuje vyjímatelný a demontovatelný sifon s hladkým povrchem, opatřený sítkem. Tyto charakteristiky umožňují velmi snadnou a efektivní údržbu.

I-Drain představuje špičkový "high-tech" design mezi sprchovými kouty. Systém je navržen našimi odborníky tak, aby splňoval nejvyšší požadavky zákazníků a zároveň umožňoval svojí flexibilitou snadnou instalaci.

Inspirace pro design a inovace bezbariérových sprchových koutů – to je I-Drain!

VÝHODY

I-Drain poskytuje velmi nízkou stavební výšku dosahující 54 mm pro sprchové žlaby Linear a 57 mm pro sprchové žlaby Chape. Tato minimální stavební výška je přínosná pro nové projekty i renovace. Snadná montáž je předvedena na instruktážním videu.

I-DR_SLOPEI přes minimální stavební výšku je I-Drain sprchový žlab schopen odvést velkémnožství vody. I-Drainsprchový žlab obsahující jeden sifon nabízí garantovanou kapacitu průtoku 26,4 l/min. Model obsahující dva sifony je schopen odvést až 45 l/min. Spojováním těchto sprchových žlabů se jejich kapacita ještě navýšuje a jsou tak schopny odvádět extrémně velké množství vody.

Pokud po létech začnou spáry mezi dlaždicemi vykazovat poškození, je zde riziko, že by voda mohla prosakovat na voduvzdornou membránu pod dlaždicemi. I-Drain sprchové žlaby jsou navrženy tak, aby tato voda byla odvedena zpět do sprchového žlabu.

Každý z našich roštů je dodáván s integrovaným rámečkem a distančními podložkami pro úpravu výšky roštu (tzv. "riser blocks"). Rozdíly ve výšce mezi dlažbou a roštem jsou eliminovány po obkládání, použitím těchto distančních podložek. Tloušťka dlaždice se může pohybovat v rozmezí 3 mm až 30 mm. Rámeček slouží k zajištění dlaždic . Proto řezané a ostré dlaždice mohou být položeny přesně, bezpečně a esteticky , ale hlavně tak jak potřebujete.


Jedinečný produkt po stránce designu a funčnosti - to je I-drain

ŘEŠENÍ

Sprchové žlaby LINEAR
Pro účinnou hydroizolaci sprchových žlabů je nutné, aby při lepení vodotěsného límce, byl lepicí povrch sprchového žlabu a límce očištěn od mastnoty a prachu. Toto je téměř nemožné na místech, kde se ve vzduchu nachází velké množství částic mastnoty a prachu jako např. na prašné stavbě.I-Drain vyřešil tento problém předlepením vodotěsných límců přímo během výrobního procesu. Díky předlepenému límci je doba montáže zkrácena a je zaručen 100% vodotěsný odtok.

Žlab Swarowski

Sprchové žlaby CHAPE

Sprchové žlaby Chape obsahují speciálně vyvinutou strukturu, která zadržuje vodu. Tím je odstraněno veškeré riziko prosáknutí, neboť tato struktura je schopna udržet vodu uvnitř sprchového žlabu i bez připevnění vodotěsného límce. Umožňuje to 4,5cm široká příruba z nerezavějící oceli, v případě potřeby může být podle standardů připojena vodotěsná membrána. Sprchové žlaby Chape mají na vnějších kontaktních plochách zdrsněný povrch opatřený pískem, díky němuž tak dokonale přilnou ke každému druhu mazaniny. Žlaby Chape mají stavební výšku 57 mm (bez podlahové krytiny) s variantami provedení jako dveřní nebo jako stěnový žlab. 

Žlab gold

Rošty

Pro každý sprchový žlab si můžete zvolit váš oblíbený rošt. Všechny rošty jsou kompatibilní se všemi sprchovými žlaby. Každý rošt je složen ze dvou doplňujících se částí: rámeček a koncový profil. Rámeček je nastavitelný na tloušťku dlaždice, dokonce i po obkládání, což zajišťuje přesné, bezpečné a esteticky perfektní pokládku s řezanými dlaždicemi. Více na www.I-drain.cz

Nekonečné kombinační možnosti - to je I-drain